5 her, které vám umožní hrát za zombie

zombie

Zajímalo vás někdy jaké to je hrát za „záporáky“, kteří mají jen minimální mozkovou aktivitu, zato silný apetit po lidském mase? Těchto 5 her, vám umožní hrát za zombie.

Dying Light

dying light pc

Akční survival hra z pohledu první osoby zasazená do postapokalyptického otevřeného světa zamořeného hladovými lidožravými zombie. Projděte si město zpustošené záhadnou virovou epidemií. Hledejte zásoby, vyrábějte zbraně a čelte hordám nakažených.

V hlavním příběhovém režimu Dying Light hrajete za člověka, který vyhladí spoustu zombíků. Existuje však výstižně nazvaný režim pro více hráčů, kde můžete hrát za člena nemrtvé hordy zvané Be The Zombie. V tomto režimu můžete náhodně vtrhnout do her ostatních hráčů jako nemrtvé monstrum. Nejste však jen tak nějaká stará prohnilá bytost.

Ovládáte tvora zvaného Night Hunter. Toto monstrum je rychlejší a silnější než průměrný zombie. Má dokonce schopnost překonávat pomocí svých úponků velké vzdálenosti. A můžete ho vylepšit ještě dále, protože má svůj vlastní strom dovedností. Když se stanete nočním lovcem, vaším cílem je zabít přeživší a zároveň chránit svůj spawn point před nepřátelskými hráči. Vaším základním útokem je vrhnout se na nepřátele a kousnout jim krk. Některé další schopnosti ale můžete získat ze stromu dovedností.

Stubbs The Zombie In Rebel Without A Pulse

stubbs

Této hře jsem věnovala samostatný článek: Zahrajte si apokalypsu z pohledu zombie: Stubbs Takže jen ve zkratce. Jste mrtví a mrtví budete, ale máte jedinečnou možnost požrat ty „šťastnější“ kteří v post apokalyptickém světě ještě žijí. Hra taky nadchne majitele starších PC, protože na dnešní poměry jsou minimální požadavky až směšné.

Left 4 Dead 2

left for dead

Left 4 Dead 2 je v tomto seznamu bezkonkurenčně nejznámější zombie survival hrou.

Left 4 Dead 2 je většinou o zabíjení hordy infikovaných monster. Ale režim pro více hráčů vám umožní vidět věci z druhé strany. Můžete hrát za různé speciální typy zombie. K ovládání máte k dispozici nejznámější zombie postavy z celé hry. Při hraní za ně můžete využívat jejich speciální schopnosti.

Režim má spoustu strategií, protože většina těchto bestií způsobí spoustu poškození, ale nedokáže je příliš absorbovat, takže umírají docela rychle. Proto musíte své útoky načasovat, zvláště když stojíte proti lidským hráčům, a ne bezduché umělé inteligenci.

Dead Rising 4 (Frank Rising DLC)

Dead Rising 4 - Frank Rising

Ve hře Dead Rising 4: Frank Rising je Frank West čerstvě infikován a potřebuje najít lék, než se stane zombie a bude navždy ztracen. Při hledání léku Frank zjistí, že všechno není jako dřív; jeho stát se vyvinul, Evos jsou stále chytřejší, lidem nelze věřit a polovojenské síly, Obscuris, plánují vyhlazení města. Frank má omezený čas, než se vrátí do stavu plného zombie a město bude zničeno. Frank se bude muset nejprve dostat k pravdě…

Plants Vs. Zombies: Battle For Neighborville

plants vs zombies

Na začátku hry Plants vs. Série Zombies, druhá skupina byli prostě antagonisté. V dnešní době jsou však nemrtvé bytosti hratelné postavy. V Battle For Neighborville můžete ovládat zombie v různých režimech hry pro více hráčů.

Ve hře je spousta různých typů zombíků a každý má svou vlastní sadu schopností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *