5 nejlepších zombie filmů vsazených do 2. světové války

Frankensteinova armáda (2013)

Máte rádi zombie a máte rádi tématiku světové války? Tak jste tady správně. Dnes se podíváme na počiny, které byly zasazeny do dějství druhé světové války.

Frankensteinova armáda (2013)

Frankensteinova armáda (2013)

Akční / Horor – Nizozemsko / USA, 2013, 84 min
Při výpravě objeví vojáci rudé armády tajnou nacistickou laboratoř, kde doktor Viktor experimentoval s výrobou vylepšený vojáků takzvaných – Frankensteinů. Jedná se o poslední Hitlerův zoufalý trik, jak zvrátit výsledek války.

Krvavý potok (2009)

Krvavý potok (2009)

Horor / Thriller – USA, 2009, 90 min
Počátkem 40. let nacisté věřili, že může okultismus skrývat taje věčného života. Profesor Wirth využil pro svůj zvrácený experiment nevinné lidi. Po letech se na stoupu podivného experimentu dostanou dva bratři. Ti však netuší, jaká děsivá tajemství skrývá experiment.

Heavy Metal (1981)

Heavy Metal (1981)

Animovaný / Sci-Fi / Fantasy – Kanada / USA, 1981, 86 min (Special Edition: 90 min)
Zářící zelená koule – která ztělesňuje konečné zlo – terorizuje mladou dívku antologií bizarních a fantastických příběhů temné fantasy, erotiky a hrůzy.

Mistr loutkář III: Toulonova pomsta (1991)

Mistr loutkář III: Toulonova pomsta (1991)

Horor – USA, 1991, 86 min
Loutkář André Toulon a jeho další příběh o oživlých loutkách. Tentokrát Vás děj zavede do období druhé světové války. Nacisté provádějí řadu experimentů s životem a smrtí. Toulon i jeho loutky jsou uneseni. Mají být klíčem k objeveni způsobu, jak mrtvé vojáky přivést k životu, aby mohli opět bojovat. Akce se gestapu však nepovede. Geniální mistr loutkář vytvoří nové loutky a je připravený pomstít se nepříteli.

Overlord (2018)

Overlord (2018)

Akční / Horor / Sci-Fi / Thriller / Válečný – USA, 2018, 110 min
V předvečer dne D (vylodění v Normandii) jsou američtí parašutisté vysazeni za nepřátelskými liniemi, aby provedli misi, která je zásadní pro úspěch spojenecké invaze. Ale když se přiblíží k svému cíli, začnou si uvědomovat, že v nacisty okupované vesnici se děje více než prostá vojenská operace. Zjistili, že bojují proti nadpřirozeným silám, které jsou součástí tajného nacistického experimentu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *