Abraham Ford

Abraham ford

Abraham Ford je hlavní postavou a přeživší v The Walking Dead od AMC. Před vypuknutím byl seržantem americké armády. V prvních dnech apokalypsy Abraham přežil v obchodě s potravinami v Houstonu v Texasu se svou ženou Ellen, synem A.J., dcerou Beccou a několika dalšími muži. Poté, co brutálně zabije muže v odplatě za určitou neuváženost vůči jeho rodině, pokusí se ho ze strachu opustit.

Abraham po jejich smrti uvažuje o sebevraždě, ale cestu mu skříží Eugen Porter, údajný vědec, který tvrdí, že zná lék na epidemii, ale potřebuje odjet do Washingtonu, D.C., což mu dá nový důvod žít. Během své cesty se setkají s přeživší Altheou, která je oba vyzpovídá, než se rozejdou. Abraham, Eugene a Rosita Espinosa procházeli Georgií, když se setkali a spojili své síly se skupinou vedenou Rickem Grimesem.

Když skupina zjistí, že Eugene lhal o tom, že je vědec, Abraham začne projevovat sebevražedné sklony. Po příjezdu do Alexandrie vstoupí do krátkého, ale hlubokého vztahu se Sashou, se kterou sdílí společnou zkušenost s PTSD a sebevražednou bezohledností, nakonec znovu získá naději na svou budoucnost, a dokonce i myšlenku na založení rodiny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *