AMC oznamuje data vydání „Fear the Walking Dead“ a „The Walking Dead: Dead City

Společnost AMC oznámila datum, kdy přijde sezóna 8 „Fear the Walking Dead“ spolu s informacemi o vydání nového spinoffu „The Walking Dead: Dead City“.

„Fear The Walking Dead“ sezóna 8 bude debutovat 14. května 2023. AMC řeklo, že to bude poslední sezóna show.

AMC uvedlo, že sezóna 8 „začíná po skončení sezóny 7, kdy naděje Morgana (Lennie James) a Madison (Kim Dickens) zachránit Mo před PADRE nevyšly podle plánu.

Nyní Morgan, Madison a ostatní, které přivedli na ostrov, žijí pod cynickou vládou PADRE. Vzhledem k tomu, že jsou naše postavy demoralizované a sklíčené, spočívá úkol znovu zažehnout víru v lepší svět na osobě, kterou se Morgan a Madison rozhodli zachránit – na Morganově dceři Mo.“

Kromě Jamese a Dickense se ve „Fear the Walking Dead“ objeví také Colman Domingo, Danay Garcia, Austin Amelio, Christine Evangelista, Karen David, Jenna Elfman a Rubén Blades.

„The Walking Dead: Dead City“ s postavami Maggie (Lauren Cohan) a Negan (Jeffrey Dean Morgan) bude mít premiéru v červnu 2023.

U spinoffu „The Walking Dead“, který ukončil svou 11-sezónní sérii v listopadu 2022, AMC uvedla, že Maggie a Negan cestují na postapokalyptický Manhattan, který je dávno odříznutý od pevniny.

Rozpadající se město je plné mrtvých a obyvatel, kteří si z New Yorku udělali vlastní svět plný chaosu, nebezpečí, a teroru.“

zdroj: https://www.pennlive.com/life/2023/01/amc-announces-release-dates-for-fear-the-walking-dead-and-the-walking-dead-dead-city.html

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments