Hrát: Backrooms online game

Backrooms hra

The Backrooms Game je úžasná úniková hororová hra pro milovníky vzrušení. Nikdy nepřestávejte utíkat, pokud nechcete čelit nejděsivější příšeře

Popis hry

Jste uvězněni na nějakém podivném místě. A musíte najít cestu ven. V místnosti nejsou žádná okna a jediné dveře jsou zamčené zevnitř. Chybí také klíč. A i když jsou startovní podmínky pro hru poměrně tvrdé, stále můžete opustit online místnost. Pravda, vše v něm musíte obrátit vzhůru nohama. Různé předměty pomáhají dostat se z místnosti: náhodně nalezené poznámky šroubováky a trsátka, zámky ve formě hádanek a matematických problémů, nábytek, textil, dýmky, zrcadla atd. Seznam je nekonečný. Trik je v tom, že nemůžete s jistotou vědět, co vám pomůže uniknout.

Často to není jeden, ale několik položek nalezených v určité sekvenci. Narazíte například na starou bundu s kouskem mapy v kapse. Čísla jsou nečitelně napsaná tužkou na papíře. Později tato kombinace pomůže otevřít safe-cache a získat klíč k sekretářce. Jsou v něm ukryty dokumenty, mezi nimiž je plán požární komunikace objektu. Otevřete nějaké vzduchové potrubí a v jednom z potrubí najdete páčidlo. Mohou vylomit zámek vchodových dveří, otevřít rám vikýře nebo… Možností je mnoho. Žádný východ z online místnosti není jako ten druhý, takže hraní takových questů je vždy obtížné. Ale nejsou ani nudné.

Ovládání je tradičně jednoduché: všechny akce se provádějí kurzorem a levým tlačítkem myši. Hráč kliká na položky na obrazovce, snaží se identifikovat ty „aktivní“ a pak přijít na to, jak je použít. Někdy vývojáři nechávají na obrazovce náznaky v podobě krátkých vysvětlujících textů, hádanek nebo alegorií.

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments