• CROWZ – free to play: staňte se žoldákem

CROWZ free to play

CROWZ je free-to-play, týmová, masivní střílečka pro více hráčů, kde se žoldáci zapojují do totální války, aby zajistili hledané zdroje z meteoritů pro mocné národy. Dobijte bojiště vzduchem, zemí a mořem v tomto realistickém a strategickém žánru masivních stříleček.

Stovky meteoritů se řítí po celé zeměkouli a dusí velké zóny toxickým plynem a smrtícími úlomky. Uprostřed největší ekologické katastrofy na světě objevily přední národy cenný energetický zdroj jménem „Q-on“ ukrytý v jádrech každého meteoritu.

Elitní žoldáci zvaní „CROWZ“ jsou vysláni, aby shromáždili Q-on pro největší světové mocnosti.

Vlastnosti hry

CROWZ

Soutěžte jako čtyřčlenná jednotka na rozlehlém bojišti v otevřeném světě. Bojujte o zdroje v zóně krve pro 64 osob. Koordinujte se jako tým a dobývejte místa těžby pomocí různých zbraní a vozidel, včetně těžkých tanků, útočných vrtulníků a vysokorychlostních bojových člunů. Využijte realistickou fyziku v různých prostředích k přepadení nepřítele a zajištění převahy.

Operace družstva

V tomto otevřeném herním režimu ve stylu Battle Royale střílejte nepřátele na dohled jako 4členný žoldnéřský oddíl a sbírejte Q-on z extrakčních zařízení. Padající meteority a dusivý plyn mohou objektiv kdykoli vykolejit. Jakmile nashromáždíte dostatek zdrojů, zavolejte vrtulník k útěku, ale buďte opatrní, aby všichni bojovníci věděli, kde se nachází.

Krvavá zóna

Dvě frakce CROWZ o 32 lidech vedou totální válku, aby zajistily těžební místa Q-on posetá bojištěm. Převezměte kontrolu pomocí koordinovaných bočních útoků, požádejte o shození zbraní, ovládněte těžké tanky a další, abyste získali co nejvíce zdrojů v zápase a největší výplatu, jakou si lze představit.

Vyvíjející se válka

Sbírejte další najaté zbraně a dokončete denní a týdenní mise za odměny ve hře. Bojujte o nejvyšší umístění v sezónním žebříčku a získejte pověst světově nejznámějšího a nejvyhledávanějšího žoldáka.

https://youtu.be/_qCmzwMciqE

CROWZ minimální požadavky

Procesor: Intel i5-4690K / AMD Ryzen 5 1600
Paměť: 8 GB RAM
GK: Nvidia GeForce GTX 970 AMD Radeon RX 580
DirectX: Verze 12
Pevný disk: 60 GB volného místa

Hra je dostupná zdarma na Steamu: https://store.steampowered.com/app/1692070/