Devoluce – Max Brooks

Devoluce je kniha amerického spisovatele Maxe Brookse, která byla vydána v roce 2021. Kniha se zabývá tématem postapokalyptického světa po virové pandemii, která zničila většinu lidské populace.

Příběh se odehrává v roce 2027, kdy se svět stále ještě potýká s následky pandemie, která zničila většinu lidské populace. Přeživší se musí vypořádat s nedostatkem potravin a zdrojů, stejně jako s novými druhy mutantů, které vznikly v důsledku virového onemocnění.

Hlavní hrdina knihy, agent tajné služby, se vydává na cestu po světě, aby zjistil, co se stalo s ostatními zeměmi a jak se s touto situací vyrovnávají. Cestou se setkává s různými skupinami lidí, kteří se snaží přežít v této nové, kruté realitě.

Devoluce je napínavý a strhující příběh, který se dotýká důležitých témat jako je lidská přežití, spolupráce a odpovědnost za své činy. Kniha je zároveň varováním před nebezpečími, která mohou přijít s pandemií a jak bychom se s nimi měli vypořádat.

Devoluce je zajímavá kniha, která nabízí hluboký a poutavý pohled na svět po pandemii. Je to must-read pro fanoušky postapokalyptických knih a pro každého, kdo se zajímá o téma přežití v krutém světě.

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments