• Ellie – The Last of Us

ellie the last of us

Ellie je hlavní postava ve hře The Last of Us od společnosti Naughty Dog. Hra se odehrává v budoucnosti, kde lidstvo je téměř vyhubeno infekcí zvanou „Cordyceps„, která způsobuje, že lidé se promění v zombie. Ellie je jednou z posledních přeživších a její příběh se odehrává během cesty s hlavním hrdinou Joel.

Ellie je jen 14 let, ale je odolná a statečná. Během hry se musí vyrovnat s mnoha nástrahami, jako jsou nebezpeční nepřátelé a život ohrožující situace. Navzdory svému mladému věku se Ellie rychle učí přežít a stává se nepostradatelným členem týmu.

Ellie se také stává důležitou postavou pro Joelovy emoce, protože se k ní rychle připoutává a stává se pro něj jako dcera. Ve hře se objevuje mnoho emocionálně silných scén, které ukazují jejich vztah a jak se vyvíjí.

Díky svému silnému charakteru a výbornému hereckému výkonu se Ellie stala jednou z nejpopulárnějších postav ve hře. Její příběh byl také pochvalně hodnocen kritiky a mnoho fanoušků se těší na další pokračování.

The Last of Us Part II, je pokračování hry kde Ellie je hlavní hrdinkou, která se snaží přežít v postapokalyptickém světě plném nebezpečí a ztráty. Hra získala mnoho ocenění za svůj poutavý příběh, emocionální hloubku a inovativní gameplay.