Mike Flanagan může režírovat další film o Vymítači ďábla

Jason Blum řekl, že loňský Exorcista: Věřitel nebyl tak úspěšný, jak doufal. Zdá se, že tomu tak skutečně je, protože Deadline uvádí, že Mike Flanagan jedná o režii dalšího filmu o Vymítači ďábla.

the exorcist movie

David Gordon Green měl původně režírovat tři nové filmy z této série. Believer měl být prvním filmem ze série tří filmů. Původně měl být uveden do kin 18. dubna 2025. Pokračování s názvem Vymítač ďábla: Vymítač byl odložen, když Green projekt opustil. Pokud budou jednání pokračovat, převezme ho Flanagan, čímž se pravděpodobně změní směr franšízy.

První film trilogie byl uveden 13. října 2023. Leslie Odom Jr. si v něm zahrál po boku Ellen Burstyn.

Ve filmu Believer vychovává Victor Fielding (Leslie Odom Jr.) svou dceru Angelu (Lidya Jewett) od chvíle, kdy jeho žena zemřela při zemětřesení.

Když Angela a její kamarádka Katherine zmizí v lese, musí se Victor postavit zlu.
Závěrečné okamžiky filmu Vymítač ďábla: Ve filmu se vrátila Linda Blair v roli Regan MacNeilové, což naznačuje, že by se mohla vrátit v dalších filmech.
Flanagan také natáčí film s názvem Život Chucka. Již dříve natočil filmy podle knih Stephena Kinga, například Doktor Spánek a Geraldova hra. Natočil také další horory. Origin of Evil a Oculus, spolu s hororovými seriály The Haunting of Hill House, The Haunting of Bly Manor a The Fall of the House of Usher od společnosti Netflix.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *