Na dalším Šíleném Maxovi se pracuje!

Po úspěchu Fury Road u kritiky i fanoušků Miller mluvil o pokračování filmu, ale nakonec zůstal u prequelu odehrávajícího se zhruba 20 let v minulosti, ve kterém se Max neobjeví. Zdá se však, že by se to mohlo alespoň částečně změnit.

Mad Max: Fury Road (2015)
Mad Max: Fury Road (2015)

Ve skutečnosti se pravděpodobně vrátí Šílený Max s tváří Toma Hardyho (Venom). Tvůrce svérázné ságy nedávno v rámci propagačních koleček k Furiose prozradil, že příběh o Maxovi, který původně zpracoval jako novelu v rámci příprav na Fury Road, nyní začal rozpracovávat do podoby celovečerního filmu a již usilovně pracuje na scénáři. Navíc by nemělo jít o pokračování dnes již téměř kultovního díla, ale o jeho prequel, odehrávající se zhruba rok předtím, než se Max s Furiosou setkal. Několikadílná série byla původním plánem, když se mluvilo o filmu s názvem Mad Max: The Wasteland, jenže po premiéře filmu v roce 2015 se Miller s Warnery rozhádal a vše skončilo právní tahanicí o náhradu mzdy, která nakonec dopadla k režisérově spokojenosti. Ujal se tedy filmu s Taylor-Joy a návrat do divočiny si očividně užíval.

Hardy několikrát prohlásil, že by si rád nasadil kovovou masku a jen čeká na výzvu. Stále na to však má věk, což se o Millerovi, kterému táhne na osmdesátku, říct nedá. Od jiných hollywoodských matadorů ale víme, že pro režiséra to není malé číslo. Čas však kape a natáčení v poušti s tunami kaskadérů a praktických efektů jistě vyžaduje hodně sil. Navíc rozpracovaný scénář zdaleka není jistotou, že se skutečně dostane před kamery. Vše bude také jistě záviset na úspěchu chystané Furiosy, takže tato rovnice má stále spoustu neznámých. Doufejme tedy, že se dočkáme další zběsilé podívané.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *