• The Last of Us: Herci

Last of Us herci

Pojďme se podívat na herecké obsazení nového postapokalyptického seriálu HBO.

Ve světě vypukla zombie apokalypsa. Světové vlády se rozpadly, města byla zničena a civilizace zanikla. Za všechno může parazitická houba cordyceps, proti které se zatím nikomu nepodařilo najít lék. Hlavními postavami dějství jsou Joel a Ellie. Joel přišel před dvaceti lety o svou dceru; nepřežila začátky šíření nákazy. Po těch dvaceti letech se možná našla naděje. Ellie byla totiž pokousána infikovaným člověkem a vypadá to, že je proti houbě imunní.

Postavy

Pedro Pascal – Joel, přeživší, kterého sužuje trauma z jeho minulosti. Joel má za úkol propašovat mladou dívku z karanténní zóny a nakonec až přes Spojené státy. Herec byl k volný pro novou sérii po vydání druhé sezóny Mandalorian; volné místo přilákalo několik nabídek z velkých projektů, z nichž si vybral The Last of Us. Pascal údajně vydělává 600 000 dolarů za epizodu, což z něj činí jednu z nejlépe placených amerických televizních hvězd.

Bella Ramsey – Ellie, 14letá dívka vzdorovitá dívka která je imunní vůči mozkové infekci Cordyceps a může být klíčem k vytvoření vakcíny. V souladu s hrami je postava lesba. Ve videohrách hraje Ellie Ashley Johnson.

Gabriel Luna – Tommy, Joelův mladší bratr a bývalý voják, který si udržuje idealismus ve své naději na lepší svět. Ve videohrách hraje Tommyho Jeffrey Pierce.

Merle Dandridge – Marlene, hlava „Světlušek“, hnutí odporu, které doufá, že získá osvobození od armády. Dandridge zopakovala svou roli z videoher.

Jeffrey Pierce – Perry, rebel v karanténní zóně. Pierce dříve ztvárnil Tommyho ve videohrách. Perry je originální postava v seriálu, která podle Pierce „má obrovské vliv na věci, které se ve hře staly“.

Anna Torv – Tess, přeživší a Joelův pašerácký partner. V první hře hraje Tess Annie Wersching.

Last of us 2021 cast