Apokalyptická survival hra Serum se v předběžném přístupu objeví 23. května

Připravovaná survival adventura Serum od společnosti Toplitz Productions bude spuštěna v předběžném přístupu ve službě Steam 23. května. IGN zveřejnilo nový filmový trailer ke hře. Serum zůstane v Early Access po dobu přibližně jednoho roku.

Serum Game steam
Steam

Nový trailer představuje hlavního hrdinu hry Adama, který přežil a je pacientem společnosti E.V.A.S. Corporation. Adam uvízl na ostrově Matamis po katastrofě způsobené mutagenem. Musí najít odpovědi a přežít. Korporace E.V.A.S. je do toho zapletena.

Toplitz říká, že chce vytvořit napínavý a poutavý zážitek pro hráče a zároveň vylepšit základní funkce, jako je crafting, nástroje, zbraně a průzkum.

Hlavním herním mechanismem hry Serum je sérum, které je klíčové pro vaše přežití v infikovaném světě. Má také léčivý účinek na Nákazu, katastrofickou událost způsobenou člověkem, kterou způsobila korporace E.V.A.S. a která zdevastovala svět. Sérum nutí hráče spěchat a zjistit, jak tuto tekutinu využít, aby přežili déle, byli silnější a používali lepší zbraně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *