Isle of the Dead: The Walking Dead s Maggie a Neganem

Isle of the dead

Spinoff zombie franšízy The Walking Dead: Isle of the Dead s Maggie a Neganem by se mohl objevit na obrazovkách již v roce 2023.

Isle of the Dead

Příběh bude navazovat na události, které se odehrály v seriálu the Walking Dead. Maggie a Negan se ocitnou v ruinách dříve velkolepého New Yorku. Ten je zamořený chodci, kteří nyní město ovládají.

Co již víme o připravovaném spin-offu

AMC na začátku března 2022 dalo zelenou vzniku nového spin-offu. A vybrali si asi nejvíce rezonující postavy z celého seriálu. Premiéru by mělo AMC představit v průběhu roku 2023. Velkým překvapením je, že k oznámení došlo ještě před koncem původního seriálu. Takto již s největší pravděpodobností víme, že se Maggie a Neganovi nic nestane.

Natáčet se bude přímo v New Yorku. Natáčení v takto velkém městě a přímo v Manhattanu bude velice náročné. Vidět chodce třeba na Broadwayi by ovšem mohlo být úchvatné!

Maggie versus Negan

Negan, Maggie, isle of the dead

V poslední sérii se situace kolem Negana a Magiie začíná pozvolna zlepšovat. Nic ovšem nenapovídá tomu, že by se ti dva vzali a odešli spolu do bohem zapomenutého New Yorku. Tvůrci, jak je zvykem mlčí jako hrob. Aktuálně není žádná oficiální zápletka ani vysvětlení proč se Maggie a Negan vydají na společnou cestu.

Existuji ovšem teorie, které vycházejí z původního seriálu. Momentálně Maggie s Neganem svádí boj proti Lanci Hornsbymu a vojákům Společenství. Negan v minulosti Maggie pomohl. Například zachránil jejího syna Hershela. Spolupráce bude nutná. Co by přinutilo Maggie spolupracovat?

Únos Hershela

Maggie by pro svého syna udělala cokoliv. V komiksu THE WALKING DEAD: SEARCH AND DESTROY unese všechny děti armáda vojáku. Chtějí je využít pro výzkum léku, který by mohl zvrátit zombie pandemii. Skupina lidí se vydá, aby je našli.

Za informace vděčím: https://www.edna.cz/isle-of-the-dead/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *