Jaké je propojení mezi The Walking Dead a Breaking Bad?

breaking bad the walking dead

Většina fanoušků tuší, že dochází k určitým propojením mezi těmito seriály. Dnes se podíváme včem všem je svět Ricka Grimese propojený se světem Waltera Whita. Jaké je propojení mezi The Walking Dead a Breaking Bad?

Pro nezasvěcené je snad až absurdní, že by se dal propojit film o drogách s post apokalyptickým seriálem. Nicméně pár věcí se zde nachází.

Modrý krystal z Breaking Bad

Kolem modrého krystalu se točí celý Breaking Bad. Tato droga se také objevila v druhé sérii The Walking Dead, když se Daryl přehraboval v pytlíku plném drog, aby našel antibiotika pro zraněného T-Doga. Sám tvůrce potvrdil, že se jedná o stejnou drogu, kterou vyráběl Heisenberg.

Zmínka o Jesse Pinkmanovi

Není náhodou, že další asociace s Breaking Bad opět provází Daryla, který vypráví ve S04E12 „Still“ Beth příběh, který se opět týká jeho bratra Merla, který měl dealera od kterého získal i modrý krystal. Popisuje ho jako „A janky little white guy“ .

Negro y Azul

Tady se dostáváme k seriálu z universa The Walking Dead. Ve třetí sérii Fear the Walking Dead se objevila píseň, která má hlubší význam ve světě Breaking Bad. Jedná se o Negro y Azul: The Ballad of Heisenberg.

Challenger z The Walking dead

Dodge Challenger je prvním vozem Walta mladšího a prvním ze dvou Dodge Challenger, které Walter koupil svému synovi. A právě toto vozidlo, přesně tento kus „ukradl“ Glenn.

Fanouškovská teorie tvrdí, že Waltův pervitin mohl způsobit zombie apokalypsu

Příběh Breaking Bad má být prequelem. Otázkou ale zůstává: proč by Waltův pervitin způsobil vypuknutí choroby? Teorie si není tak jistá proč. Místo toho naznačuje, že úplně prvním chodcem byl sám Gus Fring. Ten by však musel drogu vyzkoušet.

Toto by mohl být Pacient 0 – první zombie.

Na masce pracovali lidé, kteří aktuálně pracují na maskách mrtváků.

Gus Fring

Video, které se věnuje všem „eastereggum“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *