Nejlepší Marvel seriály

Marvel seriály

Pojďme se spolu podívat na nejlepší Marvel seriály. Marvel Cinematic Universe je franšíza filmů a seriálů dle předloh komiksového vydavatelství Marvel Comics. Žebříček je sestaven na základě hodnocení a popularity serveru IMDB.

WandaVision (2021)

WandaVison Marvel

WandaVision mísí styl klasického sitkomů s MCU, ve kterém Wanda Maximoff a Vision – dvě superschopné bytosti žijící svůj ideální život na předměstí – začínají však tušit, že všechno není tak, jak se zdá.

Loki (2021)

Loki Marvel

Rtuťovitý padouch Loki pokračuje ve své roli božského padoucha v seriálu, který se odehrává po událostech z „Avengers: Endgame“.

Marvel Daredevil (2015-2018)

Daredevil Marvel

Jako dítě byl Matt Murdock oslepen únikem chemikálií při podivné nehodě. Místo toho, aby ho jeho postižení omezovalo, mu dalo nadlidské smysly, které mu umožnily vidět svět jedinečným a silným způsobem. Nyní používá tyto schopnosti k dosažení spravedlnosti, nejen jako právník ve své vlastní advokátní kanceláři, ale také jako bdělý v noci, procházející temnými ulicemi jako Daredevil – muž beze strachu.

Jessica Jones (2015-2019)

jessica jones

Od té doby, co její krátkodobé působení v roli superhrdinky skončilo tragédií si Jessica Jonesová znovu buduje svůj osobní život a kariéru vznětlivé soukromé detektivky v New Yorku. Jessica, sužovaná nechuti k sobě samé bojuje s démony zevnitř i zvenčí a využívá své mimořádné schopnosti pro ty, kteří to potřebují. Zvlášť, když jí za to zaplatí.

Agent Carter (2015-2016)

Agent Carter

Válka je u konce, a přesto znamená pro většinu lidí prohru. Agentka Peggy Carterová ztratila svou životní lásku. Musí se vyrovnávat s osobním životem a zároveň pracuje pro Howarda Starka na tajných misích. S pomocí Starkova komorníka se vydává na rozmarnou cestu plnou podvodů, vražd a kontroverzí.

Hawkeye (2021)

Hawkeye

Bývalý Avenger Clint Barton má zdánlivě jednoduchý úkol: vrátit se na Vánoce ke své rodině. Netuší však, že ho již brzy okolnosti zavedou k mladé lukostřelkyni Kate Bishop, která má sen stát se superhrdinkou. Ta ho dostane do velkých problémů.

Marvel Luke Cage (2016-2018)

Luke Cage Marvel

Když mu sabotovaný experiment dá super sílu a super odolnou kůži se bývalý trestanec Luke Cage stane uprchlíkem, který se snaží znovu vybudovat svůj život v New Yorku. Nechce bojovat, ale jeho město ho potřebuje.

The Falcon and the Winter Soldier (2021)

The Falcon And The Winter Soldier

Po událostech z Avengers: Endgame se Falcon a Winter Soldier spojili a zažijí dobrodružství, které otestuje jejich schopnosti – a jejich trpělivost. Budou muset čelit nové teroristické hrozbě.

Legion (2017-2019)

legion

David Haller je problémový mladý muž diagnostikovaný jako schizofrenik, ale po zvláštním setkání objeví zvláštní schopnosti, které navždy změní jeho život. Každá jeho osobnost ovládá jinou schopnost.

Agenti SHIELD (2013-2020)

Agenti SHIELD

Po bitvě o New York se svět změnil. Nyní ví nejen o Avengers, ale také o mocných hrozbách, kterým se mohou postavit pouze superhrdinové. V reakci na to Phil Coulson z Divize Strategic Homeland Intervention, Enforcement and Logistics Division (S.H.I.E.L.D) sestavuje elitní tajný tým, aby našel a vypořádal se s těmito hrozbami, ať se nacházejí kdekoli.

Doufám, že se vám marvel seriály budou líbit 🙂