Množí se spekulace ohledně Darylovi smrti

Článek obsahuje spoilery z komiksu a seriálového dílu S11E14: The Rotten Core.

Darylova vyhrůžka Sebastianovi posiluje spekulaci, že právě Daryl převezme Rickovu smrt z komiksu a, to i navzdory tomu, že existují plány na spinoff s Carol. Spekulace o Darylově smrti se už nějakou dobu množí.

Pokud by skutečně Daryl měl umřít, tak existuje teorie, že by se mělo jednat o způsob, jakým komiks ukončil příběh Ricka Grimese.

Poslední vydání komiksu The Walking Dead šokovalo čtenáře tím, že zabilo svého hlavního hrdinu. Po ukončení konfliktu mezi Commonwealthem a rebely byl Rick uprostřed noci napaden synem Pamely Miltonové (Sebastian Milton) a zastřelen. Televizní postava Ricka samozřejmě není mrtvá a mohla by stále zemřít na obrazovce, ale je těžké si představit, že by ho potkal stejný osud, když je oddělen od zbytku své skupiny. Tento osud by však mohl potkat Daryla, který má až okatě stylizované konflikty s Rickovým komiksovým vrahem.

S11E14: The Rotten Core

V této epizodě se Milton snaží přimět Daryla, aby se pro něj obětoval a získal mu peníze z vily zamořené chodci. Milton vyhrožuje Darylovi ohledně RJ a Judith. Daryla to naštvalo, popadl Sebastiana a slíbil, že ho „vykuchá“, pokud se jim ještě někdy pokusí vyhrožovat. Sebastian situaci rychle uklidnil a na konci epizody k němu zdánlivě neprojevil žádnou špatnou vůli, ale jeho celkové chování v seriálu (a činy jeho komiksové verze) dokazují, že Sebastian Milton je ten typ, který by mohl být hrozbou. To, co udělal Daryl, by mohlo postačit k motivaci Sebastiana k pozdější mstě.

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments