Nejlepší Sci-Fi filmy 2022

Ty nejlepší Sci-Fi filmy vydané v roce 2022. Seznam bude postupně aktualizován, takže se máte na co těšit.

Moonfall

moonfall sci-fi filmy

Tajemná síla srazí Měsíc z jeho oběžné dráhy a pošle ho na Zemi. Pouhé týdny před dopadem je výkonná ředitelka NASA a bývalá astronautka Jo Fowler přesvědčena, že má klíč k záchraně nás všech. Věří jí pouze jeden astronaut z její minulosti, Brian Harper a konspirační teoretik Houseman. Společnými silami se pokusí o nemožné.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange sci-fi filmy

Dr. Stephen Strange sešle zakázané kouzlo, které otevře bránu do multivesmíru, včetně alternativních verzí sebe sama, jehož hrozba je pro lidstvo zničující.

Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once  sci-fi filmy

Stárnoucí čínská imigrantka se zmítá v šíleném dobrodružství. Ona sama může zachránit svět tím, že prozkoumá paralelní vesmíry spojené s životy, které mohla vést.

The Adam Project

The Adam Project

Adam Reed, kterému je 12 let a stále truchlí nad náhlou smrtí svého otce jednou v noci vejde do své garáže a najde tam ukrytého zraněného pilota. Tento tajemný pilot se ukáže jako jeho straší verze z budoucnosti, kde zrovna objevili cestování časem. Adam riskuje vše, aby se vrátil v čase na tajnou misi. Společně se musí vydat do minulosti, aby našli svého otce, napravili věci a zachránili svět. K náročnosti přispívá, že oba Adamové zjišťují, že se vlastně nemají moc rádi. Pokud mají zachránit svět, musí nejprve přijít na to, jak spolu vycházet.

Ježek Sonic 2

jezek sonic

Po usazení v Green Hills je Sonic připraven získat více svobody. Tom a Maddie se dohodnou, že ho nechají doma, zatímco odjedou na dovolenou. Sotva odjedou a objeví se Doctor Eggman, tentokrát s novým partnerem, Knucklesem. Společně hledají smaragd, který má moc budovat i ničit civilizace. Sonic se spojí se svým vlastním pomocníkem Tailsem a společně se vydají na cestu, aby našli smaragd, než se dostane do nesprávných rukou.

Černý krab

Černý krab 2022

Tento švédský akční thriller odehrávající se v postapokalyptickém zamrzlém světě mapuje osudy šesti vojáků vyslaných na tajnou misi, ve které musí přepravit záhadný balíček přes zamrzlé souostroví, aniž by věděli, co je vlastně čeká. Jaká nebezpečí se před nimi skrývají? Komu – pokud vůbec někomu – mohou věřit?

Další sci-fi filmy už za vámi míří 🙂