• Nový spin-off Daryla Dixona je podezřele podobný příběhové linii The Last of Us

The Walking Dead: Daryl Dixon

The Walking Dead se rozšiřuje o očekávaný spin-off Daryla Dixona. Před nedávnem se zveřejnil první trailer a na internetu se objevila spousta spekulací, že se děj nového seriálu podezřele podobá The Last of Us.

V čem je The Walking Dead: Daryl Dixon podobný The Last Of Us?

Nový trailer ukazuje Daryla, který se nově nachází ve Francii a na trupu malého člunu připlouvá na jednu z jejích pláží. Zřejmě uvízl na mělčině. Vysvětluje, že pochází z Commonwealthu, místa v Americe. Jeptiška v traileru se ho zeptá: „Jak ses dostal do Francie?“, na což on odpoví: „Hromada špatných rozhodnutí…“. Pak mu vysvětlí, že na něj čekali, a scéna se změní na to, jak podává ruku mladému chlapci, který se představí jako Laurent.

A nyní se zaměříme na podobnosti se seriálem The Last of Us

Daryl se stává opatrovníkem tohoto dítěte, nebo jak říká jeptiška, „Posla“, a lidi na internetu spekulují, že by mohl být jedním z dlouho očekávaných imunních lidí, kteří by mohli změnit historii seriálu, jak ji známe. Ve hře The Last of Us je Ellie imunní vůči nemoci nakažených a Joel musí fungovat jako opatrovník a odvést ji ke Světluškám. Je tedy Laurent také imunní? A kam ho Daryl vezme?

V traileru jeptiška Darylovi také říká, že Laurent je připraven vést obrodu lidstva, což podporuje pravděpodobnou zápletku s imunitou