Postapokalyptické filmové novinky pro rok 2021

Připravili jsme si pro vás seznam toho, co je za rok 2021 zapotřebí vidět. Pokud se vám nějaký film zalíbí, tak nezapomeňte sdílet tento článek 🙂

Válka zítřka

Akční / Sci-Fi – USA

Cestovatelé v čase dorazí z roku 2051, aby doručili do současného světa důležitý vzkaz: ve 30 let vzdálené budoucnosti lidstvo dostává na frak ve válce proti smrtícímu mimozemskému druhu. Nabízí se možnost převést vojáky ze současnosti do roku 2051, aby pomohli vyhrát válku. Dan Forester je odhodlaný zachránit svět. Spojí se s geniální vědkyní a svým znovunalezeným otcem, aby zachránili osud planety.

Za čarou

Akční / Sci-Fi – USA

V blízké budoucnosti dostane pilot dronu rozkaz přesunout se do válečné zóny, kde mu má velet android v přísném utajení – a společně pak musí zabránit jadernému útoku.

Armáda mrtvých

Akční / Horor / Sci-Fi – USA

Konzervativní pohled, který dělá ze zombie spíš přírodní pohromu jakou je záplava nebo požár zde nenajdete. Zombíci nejsou jen neohrabaní kousáci, ale přemýšlejí, jsou mrštní a v mnoha ohledech převyšují výkonnost člověka. Takže nepůjde jen o bezhlavé kosení mrtvé, neohrabaně se hýbající hmoty.

#Žiju 

Horor / Thriller / Drama – Jižní Korea

Snímek z Jižní Koreje popisující příběh muže, který je uvězněn ve svém bytě, bez kontaktu s okolním světem. Všude kolem řádí smrtelný virus. Moderní pojetí survival, zombie apokalypsy.
“Dějově se snímek zaměřuje především na přežití v neplánované karanténě se ztenčujícími se zásobami.” Do jisté míry se jedná o satiru na situaci ohledně pandemie COVID-19.

The Colony

Sci-Fi / Thriller – Německo/Švýcarsko

Po globální krizi která zasáhla Zemi, zorganizuje vesmírná kolonie Kepler 209 misi s cílem prozkoumat aktuální situaci na Zemi, která je celá pod vodou a již nějakou dobu není zrovna přívětivým místem pro život. Vzácně voda opadá a na pár suchých místech hledají přeživší potravu. Život na Zemi je jen o přežívání. Po komplikovaném přistání přežije pouze astronautka, která musí na nehostinné zemi přežít.

Awake

Drama / Sci-Fi / Thriller – USA

Poté, co náhlá globální událost zničí veškerou elektroniku a zbaví lidstvo schopnosti spát, začne svět rychle pohlcovat chaos. Pouze Jill, bývalá vojačka s pohnutou minulostí, může držet klíč k léku v podobě vlastní dcery. Otázkou je, zda dokáže Jill bezpečně vysvobodit svoji dceru a zachránit svět, než sama přijde o rozum.

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments