• Postapokalyptické filmy 2023

Bird Box: Barcelona (2023)

Vstupte do světa, kde po zániku civilizace vládne příroda, kde lidská síla překračuje hranice možného a kde naděje na lepší zítřky září jen střípky světla na temné obloze. Rok 2023 přinesl do kin neuvěřitelnou řadu postapokalyptických filmů, které nás vtáhnou do neuvěřitelných dobrodružství, poodhalujících zdánlivě nekonečné proměny naší planety. Tyto kinematografické skvosty nám přináší pohled na svět po zkáze, kde každý krok je plný nebezpečí, ale také naděje na znovuzrození.

Bird Box: Barcelona (2023)

Bird Box: Barcelona (2023)

Poté, co záhadná síla zdecimuje světovou populaci a způsobí, že si všichni, kdo ji spatří, vezmou život, musí Sebastian a jeho malá dcera Anna zvládnout vlastní cestu za přežitím v opuštěných ulicích Barcelony. Jakmile však uzavřou nesnadné spojenectví s dalšími přeživšími a dostanou se do bezpečného útočiště, vzrůstá hrozba, která je zlověstnější než neviditelné stvůry.

The Creator (2023)

Uprostřed budoucí války mezi lidskou rasou a silami umělé inteligence je Joshua, zocelený bývalý agent speciálních jednotek, který truchlí nad zmizením své ženy, naverbován, aby vypátral a zabil Stvořitele, nepolapitelného architekta pokročilé umělé inteligence, který vyvinul záhadnou zbraň s mocí ukončit válku – a lidstvo samotné.

The Ark 2023

the ark 2023

THE ARK se odehrává 100 let v budoucnosti, kdy planetární kolonizační mise začaly jako nutnost k zajištění přežití lidské rasy. První z těchto misí na vesmírné lodi známé jako Ark One se setká s katastrofickou událostí způsobující masivní destrukci a ztráty na životech. Vzhledem k tomu, že do dosažení cílové planety zbývá více než rok, nedostatek zásob udržujících život a ztráta vedení, zbývající posádka se musí stát nejlepší verzí sebe sama, aby zůstala na kurzu a přežila. V seriálu hrají Christie Burke, Richard Fleeshman, Reece Ritchie, Stacey Read a Ryan Adams.

Robotica Destructiva (2023)

Robotica Destructiva (2023)

Trojice androidích sester bojovnic se probudí po 10 000 letech spánku, aby se utkala s řadou mechanizovaných válečníků, kteří ohrožují jejich svět.

Jung_E (2023)

jung e

Děj se odehrává ve 22. století, kdy změna klimatu způsobila, že se planeta stala neobyvatelnou a lidé žijí v uměle vytvořeném krytu. V krytu se odehrává válka. Jung Yi je elitním vůdcem spojeneckých sil. Stane se předmětem experimentu s klonováním mozku. Klonovací experiment je potenciálním klíčem k vítězství ve válce.

Last Sentinel (2023)

Last Sentinel (2023)

Četa vojáků uvízne na opuštěné vojenské základně na Zemi blízké budoucnosti a čeká na pomoc nebo na nepřítele, podle toho, co přijde dříve.