Postapokalyptické hry 2023

Přináším vám podrobný seznam toho, co nás čeká v rámci postapokalyptického herního žánru v roce 2023. Článek bude postupně aktualizován, takže si jej klidně dejte do záložek.

The Day Before

the day before

MMO survival v otevřeném světě odehrávající se ve smrtící, post-pandemické Americe zaplavené masami chtivými nakaženými a přeživšími, kteří se navzájem zabíjejí kvůli jídlu, zbraním a autům.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Střílečka z pohledu první osoby, survival hororová videohra vyvinutá a publikovaná ukrajinským vývojářem her GSC Game World. Má vyjít pro Microsoft Windows a Xbox Series X/S a bude to čtvrtá hra vydaná v S.T.A.L.K.E.R.

Dead Island 2

dead island 2

Toto napínavé akční RPG z pohledu první osoby zavede hráče přes zcela nové hřiště – pekelnou vizi LA (nebo HELL-A, jak tomu rádi říkáme). Dead Island 2 je stylový, živý a zaplavený zombie infekcí. Prozkoumejte ikonické, krví prosáklé Los Angeles. Seznamte se s nadživotními postavami. Zabijte bezpočet nepřátel v nádherných krvavých detailech. A vyviňte se, abyste se stali konečným zabijákem zombie!

State of decay 3

state of decay 3

Undead Labs má ve své sérii State of Decay třetí díl, který jistě postaví eklektické obsazení přeživších proti hordám potulujících se nemrtvých, kteří se snaží přestavět domov v brutálním světě. Každý vstup do série doposud obsahoval akční adventury, survival horor, stealth, hraní rolí a strategické prvky, které prolínají žánry do zajímavého zážitku s přestavbou civilizace a dekapitací zombie.

Frostpunk 2

frostpunk 2

 

Frostpunk 2 je pokračováním vysoce ceněné hry o přežití společnosti, která byla nominována na cenu BAFTA. Věk páry pominul a nyní ropa vede cestu jako nejnovější spása lidstva. S novými hrozbami na obzoru však budoucnost města vypadá ještě ponuřeji než dříve.

Sons Of The Forest

sons of the forest

Když jste byli posláni najít zmizelého miliardáře na vzdálený ostrov, ocitnete se v pekle zamořeném kanibaly. Vytvářejte, budujte a bojujte o přežití, sami nebo s přáteli, v tomto novém děsivém simulátoru přežití v otevřeném světě.

Honeycomb

Honeycomb

Honeycomb je sandbox survival, který vás uvrhne do sci-fi dobrodružství. Probuďte svého vnitřního bioinženýra a prozkoumejte nebezpečnou planetu – Sota7. Sbírejte materiály, vytvářejte nové předměty, rozšiřujte svou základnu a bojujte o přežití.

Road to Vostok

Road to Vostok je tvrdá survival hra pro jednoho hráče zasazená do postapokalyptické hraniční zóny mezi Finskem a Ruskem. Přežijte, lupte, plánujte a připravte si cestu přes Hraniční zónu a vstupte do Vostoku.

Road to Vostok

Gord

gord game

Gord je dobrodružná strategická hra pro jednoho hráče, která představuje rozvojové společnosti, děsivé zakázané země a pozoruhodná mýtická stvoření. Plňte úkoly a spravujte obyvatelstvo, jehož osobní příběhy a blahobyt ovlivňují osud osady.

Rooted

rooted

V této survival hře, sólo i pro více hráčů prozkoumejte starověký zarostlý svět plný nebezpečí. Zachraňujte, stavte, vyrábějte, lovte… a snažte se přežít sami nebo se svými přáteli ve vyvíjejícím se a fascinujícím postapokalyptickém prostředí. Poháněno Unreal Engine 5.

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments