Přestěhovala svou rodinu mimo civilizaci, aby se mohla připravit na zombie apokalypsu

Jakkoliv se zdá zombie apokalypsa nepravděpodobná, tak se najdou lidé, kteří věří, že může nastat. Jedním z nich je také 37letá Morgan Rogue z Aljašky. Ta do svých plánu zapojila také rodinu, která s ní teď žije odříznutá od civilizace.

Morgan se na katastrofu připravuje od roku 2010. Zásoby má na necelý půlrok. Vše začalo v roce 2010, kdy nastal delší výpadek proudů a rodina nebyla připravena ani nabít mobil. Morgan si uvědomila, jak moc je nepřipravená a tím začal její plán, jak svou rodinu ochránit před případnými riziky konce světa.

Začala hledat informace, jak skladovat potraviny, co dělat při krizových situacích. Nakonec se seznámila s komunitou prepperů. Její manžel jí plně podporuje a sám se účastnil.

Morgan s manželem plánuje „prepperským“ hodnotám vést i své děti. Děti již zapojila do příprav a učí je, jak si uchovat potraviny. Jak mít vlastní nouzové zásoby.

Po letech příprav se v roce 2020 rodina rozhodla odstěhovat na venkov Aljašky. Chtěla již žít plně udržitelně a „mimo síť“.

Jejich dům je napojen na solární systém v plánu je také zavedení vlastní větrné elektrárny. Rodina má malou zvířecí farmu a pěstuje zahradu, plánuje postavit skleník a pořídit další zvířata.

Dobrý den! Jmenuji se Morgan a žiji mimo rozvodnou síť na usedlosti se svým manželem, dvěma dcerami a psy. Připravuji se více než 10 let a učím ostatní, aby byli připraveni na mimořádné události a katastrofy.

Morgan zdůraznila, že v roce 2020, kdy udeřila pandemie koronaviru, byli lidé „nepřipraveni“ a chce zabránit tomu, aby se to opakovalo.

https://www.instagram.com/roguepreparedness/?hl=en

Nebo webovky: https://roguepreparedness.com/

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments