• Připravuje se pokračování „All of Us Are Dead 2“, co všechno víme?

all of us are dead

Jihokorejský hororový televizní seriál o zombie apokalypse Netflix produkce All of Us Are Dead. Seriál vznikl na základě webového komiksu Now at Our School od Joo Dong-Geun, který měl na Netflixu premiéru 28. ledna 2022.

Po počátečním vypuknutí epidemie bylo město Hyosan rychle ovládnuto zombie hrozbou a poté byla naopak většina nemrtvých zničena bombardováním korejské armády.

Ačkoli většina přeživších měla své příběhy uzavřené, je docela možné, že se epidemie ještě může znovu objevit. Stačila by jediná zombie, která by vše zničila znovu. A pak je tu Nam-Ra, které se nějakým způsobem podařilo zachovat si lidskost i poté, co infekce zpustošila její tělo. Ukázalo se, že je jen jedním z mnoha hybridů, kteří dokážou virus využít ve svůj prospěch a stávají se mimořádně silnými a odolnými vůči bolesti.

Problém je, že hlad po lidském mase zůstává, takže to je další hrozba, na kterou by si nové díly mohly brousit zuby. Na konci původního webového komiksu Joo Dong-Geun skončí Nam-Ra se svými přáteli místo s hybridy, což se od současné trajektorie seriálu značně liší.

Objevuje se však také náznak, který naznačuje, že virus se nyní rozšířil do Japonska, a to je něco, co by mohla druhá sezóna prozkoumat, ať už to seriál jen naznačí, nebo se celý příběh přesune do zámoří. Tato druhá možnost se však zdá nepravděpodobná vzhledem k tomu, že All of Us Are Dead je jihokorejská produkce.

Nová sezóna by se mohla skládat z 12 epizod jako první sezóna, i když na oficiální potvrzení se čeká. Seriál produkují společnosti Film Monster a Kim Jong-hak Production.

Upoutávka na druhou sezónu seriálu All of Us Are Dead 2

All of Us Are Dead Season 2 datum vydání, není momentálně známo.

V současné době má seriál All of Us Are Dead na serveru Rotten Tomatoes průměrné hodnocení 83 %. Ačkoli Netflix zatím neoznámil datum vydání, oznámení o druhé sérii bylo představeno 6. června.