Resident Evil: Welcome to Raccoon City – vracíme se k úplným počátkům.

Resident Evil Poster

Společnost Sony Pictures Entertainment vydala nový trailer k Resident Evil: Welcome to Raccoon City. Další film založený na populární franšíze hororových videoher. V USA by měl být film uveden do kin 24. listopadu letošního roku. Trailer nám již nastínil, že se v tomto filmu vrátíme do prapůvodních začátků, až k začátkům vydání hry.

VÍTEJTE V RACCOON CITY, kdysi vzkvétajícím sídle farmaceutického giganta Umbrella Corporation, je nyní Raccoon City umírajícím středozápadním městem. Exodus společnosti zanechal městu pustinu … s velkým zlem pod povrchem. Když se toto zlo rozpoutá, skupina přeživších musí spolupracovat, aby odhalila pravdu za Umbrellou.

Trailer nás seznamuje s Claire Redfield (Kaya Scodelario) a jejím bratrem Chrisem (Robbie Amell), dvěma z hlavních postav série. Claire má teorii, že Umbrella, velká korporace, která podporuje jejich malé rodné město Raccoon City, je ve skutečnosti špatná … a ukazuje se, že má pravdu. Jak mohou fanoušci her předvídat, Claire a Chris hledají odpovědi a jsou vyslání do tajemného sídla Umbrella Corporation.

Hlubší popis děje lze nalézt v článku, který se věnuje první hře:

Resident Evil: Welcome to Raccoon City není jedinou novou filmovou iterací her Resident Evil. Začátkem tohoto roku Netflix vydal novou animovanou sérii s názvem Infinite Darkness.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *