• Sci-Fi filmy 2023

m3gan

Začíná nám rok 2023 a my se podíváme na to, co nás čeká a nemine ve filmovém Sci-Fi žánru. A hned od začátku pojedeme svižným tempem.

Dune: Part Two (2023)

Duna film

Chlapec se stane Mesiášem nomádů na pouštní planetě, která má obří červy, kteří chrání komoditu zvanou Spice. Spice mění lidi v cestovatele, mystiky a šílence. Jakou cenu zaplatí, aby se stal novým vládcem jejich vesmíru?

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes (2023)

Coriolanus Snow mentoruje a rozvíjí city k ženské poctě 12. okresu během 10. Hunger Games.

 

Guardians of the Galaxy Vol. 3 (2023)

Guardians of the Galaxy Vol 3 (2023)

Peter Quill, který se stále vzpamatovává ze ztráty Gamory, shromáždil svůj tým, aby bránil vesmír a jeden z nich – misi, která by mohla znamenat konec Guardians, pokud nebude úspěšná.

Transformers: Rise of the Beasts (2023)

Momentálně pouze víme, že se tento rok objeví noví Transformers. Jakmile bude bližší info, tak o něm budeme neprodleně psát :)-

M3GAN (2023)

m3gan

Panenka M3GAN je zázrak umělé inteligence, dokonale naprogramovaný stroj, který může být nejlepším přítelem dítěte. Napsala ji Gemma, skvělá technička, která vyvíjí panenky pro přední hračkářskou společnost. Když její starší sestra a její manžel zahynuli při autonehodě, do života Gemmy vstoupila její osmiletá neteř Cady, která nehodu přežila jen s několika modřinami. Vzhledem k tomu, že Gemma se nedokázala vypořádat s dětmi a traumatizovaná Cady potřebovala nějaké odbytiště, zvláště s přáteli, byla perfektním testerem prototypu M3GAN. Toto rozhodnutí bude mít dalekosáhlé důsledky.