Seriálový Resident Evil: Lék 2022 přichází s novým trailerem

wesker resident evil 2022

Už je to pár týdnů, co jsem vás informovala o dalším plánovaném seriálu Resident Evil z dílny Netflix Netflix připravuje další Resident Evil seriál. Reakce byly spíše odmítavé, čemuž se nedá příliš divit, protože Netflix toho v poslední době moc zajímavého nepředvedl. Podívejte se ovšem na trailer, který včera vyšel.

Než se podíváme na trailer, který je dle mého překvapivě fajn a poutavý; doufejme, že to nakonec nebude jediné pozitivum seriálu, tak bych chtěla říct WTF. Proč se nový Resident Evil jmenuje „Lék“. To se v českém Netflixu nenašel opravdu nikdo, kdo by použil alespoň trošku chytlavější název, nebo prostě tento titul nepřeložil?

Černý Wesker

Mně to je vlastně docela jedno, nemusím nutně vyžadovat, aby se postavy podobaly herní adaptaci. Chápu však, že někteří mohou tento trend obsazování menšin odsuzovat. Dejme tomu šanci. Weskera ztvární Lance Reddick – divadelní herec a zpěvák.

Umbrella Corporation změní svět 🙂 Seriál Resident Evil: Lék, inspirovaný slavnou hororovou sérií, a s ním i T-virus dorazí na Netflix 14. července.

https://youtu.be/jmL5Lu777iE

Seriál bude mít 8 epizod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *