SmallZ – zombie survival z pohledu třetí osoby

SmallZ survival zombie game
SmallZ je survival zombie hra z pohledu třetí osoby vytvořená nezávislým vývojářem SMLL.io. Vytvořte tým nebo jděte sami, abyste přežili v náročném světě. Existuje mnoho hrozeb od zombie, boss zombie a dalších hráčů. Postavte opevnění na různých budovách nebo si postavte vlastní základnu od začátku. Existuje mnoho stavebních dílů, které si můžete vyrobit!

Denní a noční cyklus

Zombie jsou přes den poslušnější a dávají vám šanci rabovat, sbírat a stavět. Během nocí budete mít šanci získat kořist vyšší úrovně z kapek vzduchu… Dokážete je dostat zpět na svou základnu, aniž byste zemřeli?

Budování základny

Existuje mnoho jedinečných způsobů, jak budovat svou základnu. Stávající budovy můžete opevnit pomocí mnoha opevnění, které můžete vytvořit. Našli jste nějaká dřevěná prkna? Vytvořte nějaké okenní bariéry! Našli jste nějaké kovové trubky? Přidejte jim trubky přes okno, aby bylo ještě těžší se dovnitř dostat!

Přepadení základy

Přepadení základny lze provést jakoukoli zbraní, která způsobí poškození. Existují však specializované výbušniny C4, které jsou nejúčinnější při nájezdech. Použijte noční krytí, abyste zabránili tomu, aby se objevili nájezdníci… Neupozorňujte však žádné zombie, jinak by váš nájezd mohl být náročný! Vozidla Existuje mnoho vozidel, která procházejí apokalyptickým prostředím. Vozidla mohou sloužit i jako mobilní základna! Našli jste obytný vůz? Přidejte k vozidlu brnění a cestujte po mapě, drancujte a stavte si svůj malý obytný karavan.

Zbraně

Na výběr je spousta zbraní:
  • Útočné pušky
  • Brokovnice
  • SMG
  • Pušky
  • Odstřelovači
  • Pistole
  • Melee
Každý přichází s jinými silnými a slabými stránkami. Pokud chcete střílet z velké dálky, bude se vám hodit odstřelovač!

Zombie

V současnosti existují dva typy variant zombie… Chodci a prolézači. Zombie se během noci stávají silnějšími, což bude pro přeživší znamenat větší výzvu. Zombie bossové se objeví v blízkosti kořistních míst na vysoké úrovni a k jejich odstranění budou vyžadovat strategii. Výživa a hydratace Můžete buď uklízet budovy pro jídlo a vodu, nebo jít na lov. Existuje mnoho způsobů, jak najít výživu! Ve hře je jednoduchý systém vaření. Některá jídla vyžadují, abyste je uvařili, jinak riskujete otravu jídlem.

Řemeslnictví/Crafting

Ve hře je kompletní craftovací systém. Chcete-li získat předměty pro výrobu, budete potřebovat: Loot Sbírejte (kácení stromů, těžba atd.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *