Underground 2022 – Postapokalyptická novinka na Steamu

Underground je akční survival adventura s prvky RPG. Hráč bude prozkoumávat útroby podzemního systému, který byl postaven tak, aby přežil chemicko-biologickou válku.

V podzemí se nachází syntetické biomy. Můžete se tam setkat s lesy, pouští, obytnými zónami a námořními oblastmi. Cestu vám budou křížit jak biologičtí, tak robotičtí nepřátelé, kteří mají za úkol ochranu podzemí systému před bezprostředními hrozbami.

Příběh

S hrozbami možné chemicko-biologické války nařídili někteří světoví vůdci vybudovat útočiště, které by odolalo případné válce. Útočiště s kapacitou tisíců lidí, které dokáže ochránit na dlouhou dobu. Jedná se o podzemní, izolovaná soběstačná útočiště. Každá část podzemí je poháněna aortálními energetickými krystaly, které udržují syntetické biomy v chodu a řídí obranu systému.

Systém má jednoduchý cíl, udržovat rovnováhu syntetických biomů a eliminovat jakýkoli typ biologické invaze. Toto místo však neodolalo veškerému bombardování, díky čemuž se stala většina míst v podzemí neobyvatelná. Obyvatelným částem začínají docházet životně důležité suroviny.

Hlavní hrdinka Evee (vědecká bioložka s vojenským výcvikem) má za cíl proniknout do tohoto podzemí a diagnostikovat situaci. Evee nemá v tomto podzemí žádný záznam, takže ji celý systém identifikuje jako hrozbu 5. třídy a musí být okamžitě zničena.

Hra je aktuálně v předběžném přístupu. Stáhnout si jí můžete zde: https://store.steampowered.com/app/1928300/Underground/

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments