• Witchboard (2024)

Witchboard-2024

Remake filmu Witchboard je na cestě pod režijním vedením Chucka Russella, známého díky filmům Dream Warriors a The Blob. Nový teaser na Russellův návrat k hororovému žánru právě dnes zazářil na panelu Bold Voices of Horror na SDCC.

Základním dějem tohoto remaku, jak naznačuje níže uvedený trailer, je očekáván zcela odlišný zážitek oproti původnímu filmu z roku 1986.

Synopse zápletky remaku zní následovně: „Emily (hraje ji Madison Iseman) a její snoubenec Christian (hraje ho Aaron Dominguez) objeví tajemný wiccanský artefakt – kyvadlo, když se chystají otevřít bistro ve francouzské čtvrti New Orleans. Nad Emily se snese temnota, když je posedlá věštbou a schopností přivolávat duchy. Christian se zoufale snaží jí pomoci a obrátí se pro radu na odborníka na okultní záležitosti Alexandra Babiaste (hraje ho Jamie Campbell Bower). Avšak Babiaste má svá vlastní tajemství, včetně spojení s novodobým sabatem čarodějnic. Nebezpečná hra začíná, protože každý švih kyvadla ohrožuje samotnou Emilyinu duši.“