Yakamoz S-245 – postapokalyptický seriál

Yakamoz S-245

Zemi zasáhne katastrofa nevídaných rozměrů. Mořský biolog na podmořské výzkumné misi musí bojovat o přežití s celou posádkou ponorky Yakamoz S-245.

Yakamoz S-245

Svobodomyslný potápěčský instruktor a mořský biolog Arman se chystá připojit k výzkumné misi na palubě ponorky Yakamoz S-245. Když však slunce začne zabíjet všechny nahoře svými ničivými paprsky, Arman a jeho vědecká posádka se musí dostat na palubu vojenské ponorky, aby přežili. Když se posádka snaží zjistit, co se nahoře děje a jaké je skutečné poslání Turecké vojenské ponorky, mezi posádkou, a zejména mezi Armanem a druhým velitelem člunu Umutem, vzniká napětí. Arman bude nejen bojovat, aby zůstal naživu, ale také dostane druhou šanci se svou životní láskou.

Netradiční postapokalyptický seriál z ještě netradičnější země. Turecko spojujeme spíše s telenovelou, nebo kriminálkou. Uvidíme, jak bude fungovat tato exotická kombinace. Turecký seriál spadá do stejného univerza jako poměrně úspěšný Belgický snímek postapokalyptický seriál Za stínem noci (2020). V Belgickém seriálu „utíká“ skupina lidí na západ před ničivými slunečními paprsky do letadla.

Premiéra: 20. 4. 2022 Netflix
Země původu: Turecko
Žánr: Akční, Dobrodružný, Drama, Mysteriózní, Sci-Fi, Thriller
Režie: Umut Aral, Tolga Karaçelik
Hrají: Kivanç Tatlitug ,Özge Özpirinçci ,Jerry Hoffmann
Počet epizod: 7

Trailer k seriálu