Z Nation – postapokalyptický zombie seriál

Z Nation

Tři roky poté, co zombie virus zpustošil Spojené státy americké, musí tým obyčejných lidí dopravit jediného známého přeživšího moru z New Yorku do Kalifornie, kde na jeho krev čeká poslední fungující virová laboratoř.

Poté, co přežili to, co považovali za nejhorší ze zombie apokalypsy, musí tým běžných lidí přepravit jediného známého přeživšího viru zombie z New Yorku do Kalifornie, kde na jeho krev čeká poslední funkční virová laboratoř. Protilátky v jeho žilách jsou poslední nadějí lidstva na vakcínu. Jediná věc, která stojí mezi našimi hrdiny a úspěchem? Tři tisíce mil zombie a post-apokalyptická Amerika.

Z Nation: Zajímavosti

První sezóna byla nahrána podle napjatého plánu. Jednu epizodu měli natočenou během šesti dnů, přičemž většina natáčení umožňovala pouze tři záběry.

V jedné z epizod jsou přeživší vidět, jak jedí „Twinkies“ – což je reference na Zombieland (2009).

Z Nation je natočen podle uznávaného spisovatele Freda Van Lenteho (Marvel Zombies, G.I. Joe) a Craiga Englera (spolutvůrce Z Nation), založeného na dlouhotrvající sérii Z Nation vytvořené Karlem Schaeferem a Craigem Englerem a produkované The Asylum.

Premiéra: 12. 9. 2014 Syfy TVhttps://www.syfy.com
Země původu: USA
Žánr: Akční, Komedie, Drama, Horor, Sci-Fi
Režie: John Hyams, Luis Prieto, Nick Lyon, Michael Robison a další
Hrají: Kellita Smith, DJ Qualls, Keith Allan, Anastasia Baranova, Pisay Pao, Nat Zang, Russell Hodgkinson, Michael Welch a další
Počet sérii: 5

Trailer k seriálu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *