Plakát k filmu "Hlasy"

Hlasy

Hrdinou žánrově obtížně uchopitelného díla je Jerry Hickfang, zaměstnanec továrny na vany ve fiktivním americkém zapadákově jménem Milton. A věřte, že to není žádný ztracený ráj. Až nepříjemně pozitivní mládenec v růžových montérkách se právě zakoukal do svůdné kolegyně z účtárny, něco v jeho očích však dává tušit, že nebudeme svědky tuctové love story.

Plakát k filmu "The Night Comes for Us"

The Night Comes for Us

Ito v roli vymahače podsvětí, který se vrací do své organizace. Ovšem už po návratu ho potká zrada a ocitá se v chaosu, ve kterém neví, komu věřit.

Plakát k filmu "Tísňová linka"

Tísňová linka

Tísňová linka je bravurně natočený napínavý thriller s okouzlující Halle Berry v hlavní roli. Její Jordan je zkušená operátorka tísňové linky, které změní život volání zoufalé dívky, jež se právě stala obětí únosu. Pro ni je telefonické spojení s tísňovou linkou jedinou nadějí a slova pronášená klidným a rozvážným hlasem ženy na druhém konci telefonu ji dodávají odvahu. Operátorka se rozhodne na vlastní pěst zachránit dívku a postavit se tváří tvář vrahovi, s nímž se...

Plakát k filmu "Telefon"

Telefon

...

Plakát k filmu "Spirála strachu: Saw pokračuje"

Spirála strachu: Saw pokračuje

Zločinný strůjce pokřivené spravedlnosti roztáčí spirálu nečekané pomsty. Mladý detektiv Ezekiel „Zeke“ Banks a jeho parťák vyšetřují děsivé vraždy, které začínají připomínat nechvalně známé případy z minulosti. Nevědomky se tak stanou hráči na šachovnici nebezpečné hry zákeřného vraha. „Zeke“ si ale neuvědomuje, že celé jeho vyšetřování je pouhou hrou, kterou si pro něj vrah připravil.

Plakát k filmu "Z"

Z

Během vojenské diktatury v šedesátých letech se mladý vyšetřující soudce rozhodne vnést světlo do případu podle oficiální verze náhodné smrti opozičního poslance. S pomocí jednoho novináře dokáže úlohu vlády a zatažení armády a policie do této vraždy.

Plakát k filmu "Zlatokopky"

Zlatokopky

Tým protřelých striptérek, které se rozhodnou svým klientům z Wall Street ukázat, zač je toho loket.

Plakát k filmu "The Jonestown Haunting"

The Jonestown Haunting

Před deseti lety přežila děsivou tragédii sekty v Jonestownu. Po návratu na místo, kde k ní došlo, se stane svědkem nadpřirozených úkazů.

Plakát k filmu "The Utah Cabin Murders"

The Utah Cabin Murders

Dvě sestry bojují o přežití, když do jejich chatky vniknou maskovaní vetřelci.