Plakát k filmu "Úsvit planety opic"

Úsvit planety opic

Caesar je šimpanz, se kterým jsme se seznámili před třemi lety ve velmi úspěšném filmu Zrození planety opic. Tehdy právě on, jako první z lidoopů, získal mimořádně vysokou inteligenci a to kvůli pokusům s ještě neschváleným lékem na Alzheimerovu nemoc. Chytrý lidoop se stal senzací, ale zároveň předznamenal zásadní revizi pohledu na to, kdo je skutečným pánem tvorstva. Příběh Úsvitu planety opic začíná deset let poté, co se Caesar se smečkou dalších uprchlých lidoopů ukryl...

Plakát k filmu "Syn temnoty"

Syn temnoty

Co kdyby nadané dítě z jiného světa ztroskotalo na Zemi, ale místo aby se pro lidstvo stalo hrdinou, začalo by se projevovat velmi zlověstně? V Synovi temnoty přináší vizionářský tvůrce Strážců galaxie a The Belko Experiment děsivý zvrat a nový radikální žánr: superhrdinský horor.

Plakát k filmu "Replicate"

Replicate

Dvojice teenagerů Zach a Randy vyrábějí videa o jejich nudném a klidném městečku doufajíc, že ​​z nich díky tomu budou slavní YouTubeři. Náhodou se stanou svědky několika zvláštních incidentů, které je dovedou k poznání, že jejich sousedé jsou jeden po druhém nahrazování svými téměř dokonalými kopiemi. Společně s kamarádkou Kaylou stojí před nimi nelehký úkol – přesvědčit své okolí, že zde jde o víc než jen o reklamu na jejich fádní internetovou šou.

Plakát k filmu "Rabid"

Rabid

Rose je po nehodě na motocyklu podrobena experimentální operaci, která zapříčiní přeměnu části jejího těla. V podpaží jí vyrůstá zvláštní orgán a sílí v ní touha po krvi. Při bezcílných potulkách městem se nechává svádět od mužů, aby je poté přeměňovala v krvežíznivé šílence. Chaos v ulicích roste… Hlavní roli měla původně odehrát Sissy Spacek, nakonec však byla obsazena pornoherečka Marilyn Chambers.

Plakát k filmu "Predátor: Kořist"

Predátor: Kořist

V roce 1717 v národě Komančů se divoká a velmi zkušená bojovnice Naru dozví, že kořist, kterou pronásleduje, je vysoce vyvinutý mimozemšťan s technologicky vyspělým arzenálem.

Plakát k filmu "Possessor"

Possessor

Tajná společnost používá moderní technologii k ovládnutí lidských mozků na základě implantátu. Tasya Vos je agentkou této společnosti a disponuje k práci nesporným talentem. Její práce ji však natolik pohltila, že dochází ke změnám i v jejím vlastním životě.

Plakát k filmu "Vivárium"

Vivárium

Vivárium je zpravidla uzavřené prostředí, určené pro chov zvířat či k jejich výzkumu. Jesse Eisenberg a Imogen Poots v artové alegorii koloběhu konzumní společnosti představují pár, který chce koupit rodinný dům. To zamilovanou dvojici zavede do zcela nové čtvrti Yonder. Velmi rychle ale pochopí, že něco nesedí; všechny budovy vypadají stejně a navíc se zdá, že kromě nich nejsou široko daleko žádní další obyvatelé. Situace se vyostří, když pár zjistí, že se ocitli uprostřed labyrintu....

Plakát k filmu "Miláčku, zmenšil jsem děti"

Miláčku, zmenšil jsem děti

Rick Moranis ztělesnil v této komedii praštěného fyzika, jehož děti se svými kamarády nedopatřením použijí otcův dosud nevyzkoušený přístroj na zmenšování a podstatně se změní. Ony se teď musí v mikroskopické velikosti prodírat přes nepředvídatelně nebezpečný svět jejich domu a rodinné zahrady. Je totiž samozřejmé, že pro tvory této velikosti se i obyčejná cesta záhradou může změnit v napínavé dobrodružství..