Plakát k filmu "V zajetí démonů"

V zajetí démonů

Hrůzostrašný případ z domu v Amityville nebyl první – ještě dříve došlo k záhadným děsivým událostem v Harrisville. Film „V zajetí démonů“, natočený podle skutečných událostí, vypráví hrůzný příběh světově proslulých vyšetřovatelů paranormálních jevů Eda a Lorraine Warrenových, kteří byli pozváni na odlehlou farmu, aby pomohli rodině terorizované temnými silami. V nejhrůzostrašnějším případu svého života jsou Warrenovi nuceni utkat se s mocnou démonickou bytostí.

Plakát k filmu "Utíkej, miláčku, utíkej"

Utíkej, miláčku, utíkej

Po večeři s klientem začne být matka samoživitelka (Ella Balinska) pronásledována monstrózním a zdánlivě nezastavitelným útočníkem (Pilou Asbæk) v děsivém a temném thrilleru.

Plakát k filmu "Unearth"

Unearth

...

Plakát k filmu "Trick"

Trick

...

Plakát k filmu "Tone-Deaf"

Tone-Deaf

Žena odjíždí na klidný víkend poté, co ztratila práci a ukončila svůj nejnovější nefunkční vztah. Pronajímá si venkovský dům od staromódního vdovce, který se snaží skrýt své psychopatické sklony. Brzy se však obě generace střetnou s děsivými následky.

Plakát k filmu "To Kapitola 2"

To Kapitola 2

V pokračování nejúspěšnějšího hororu všech dob, se do města Derry vrací zlo a členové Klubu smolařů spojují své síly na místě, kde to všechno začalo. Uběhlo dvacet sedm let. Nyní již dospělí přátelé se dávno rozešli a žijí vlastní životy. Mike, jediný, který zůstal v jejich rodném městě, ale svolává ostatní členy klubu domů. Přestože jsou poznamenaní hrůznými zážitky z minulosti, musí každý z nich překonat svůj nejniternější strach… a čelit klaunovi, který je nyní...

Plakát k filmu "They Reach"

They Reach

V roce 1979 narazí mladá dívka na posedlý magnetofon. Nevědomky tak vypustí démonickou bytost, která pronásleduje její rodinu a pomalu stahuje městečko Clarkston do pekla.

Plakát k filmu "Hlasy"

Hlasy

Hrdinou žánrově obtížně uchopitelného díla je Jerry Hickfang, zaměstnanec továrny na vany ve fiktivním americkém zapadákově jménem Milton. A věřte, že to není žádný ztracený ráj. Až nepříjemně pozitivní mládenec v růžových montérkách se právě zakoukal do svůdné kolegyně z účtárny, něco v jeho očích však dává tušit, že nebudeme svědky tuctové love story.

Plakát k filmu "The Vigil"

The Vigil

The Vigil má kořeny v židovské kultuře a mystice a je nadpřirozeným hororem zasazeným do jedinečného světa: chasidské komunity v brooklynském parku „Boro“. A je o muži, který přes noc hlídá zesnulého člena své bývalé ortodoxní židovské komunity, a ocitá se naproti zlovolné entitě v elektrizujícím celovečerním debutu spisovatele a režiséra Keitha Thomase.